
Після впровадження президентом США Дональдом Трампом мит на імпорт іноземних товарів, понад 50 країн звернулися до адміністрації Білого дому з ініціативою розпочати торговельні переговори.
Цю інформацію озвучив керівник Національної економічної ради США Кевін Гассетт, повідомляє Reuters, з посиланням на Цензор.НЕТ.
"Я отримав звіт (від торгового представника США, - ред.) про те, що понад 50 країн звернулися до президента, щоб розпочати переговори. Вони роблять це тому, що розуміють - на них лягає значна частина тарифів", - сказав представник Білого дому.
Гассетт також підкреслив, що введення мит не матиме впливу на зростання витрат для споживачів у США.
Крім того, чиновник відкидає твердження про те, що мита є елементом плану Трампа, спрямованого на дестабілізацію фінансових ринків з метою примусити Федеральну резервну систему зменшити процентні ставки. Він стверджує, що жодного тиску на ФРС не відбудеться.
Трамп запровадив тарифи
Нагадаємо, що Трамп ухвалив рішення, яке передбачає запровадження мінімального тарифу у розмірі 10% на майже всі імпортовані до США товари. Для деяких держав ставки можуть бути ще вищими. Наприклад, для Китаю тариф становить 34%, а для країн Євросоюзу – 20%.
Згодом стало відомо, що Трамп оголосив надзвичайний стан в економіці країни.
#Дональд Трамп #Reuters #Європейський Союз #Економіка #Імпорт #Президент (державна посада) #Товари #Китай (регіон) #Північна та Південна Америка #Стратегія #Білий дім #Споживач #Мито (економіка) #Федеральна резервна система #Надзвичайний стан