Росія прагне, щоб Китай реалізував проекти з розвитку інфраструктури в тимчасово анексованому Криму.

Росія має намір за допомогою Китаю збудувати у тимчасово окупованому Криму транспортну інфраструктуру.

Цю інформацію надає Служба зовнішньої розвідки України.

"Голова окупаційної адміністрації Криму Сергій Аксьонов оголосив про намір залучити китайських інвесторів до реалізації проектів з будівництва транспортної інфраструктури в анексованому Криму", - зазначено в повідомленні.

Згідно з інформацією СЗРУ, під час недавнього засідання Аксьонов оголосив про існування попередніх угод стосовно Керченського морського порту, який Росія активно експлуатує для "сірого" експорту, а також щодо інфраструктури озера Донузлав, де в даний час розташована база російського військово-морського флоту.

Для укладення фінальної угоди окупаційна адміністрація Криму планує запросити потенційних китайських будівельників відвідати півострів. Серед запрошених буде компанія China State Construction Engineering Corporation (CSCEC), яка є однією з провідних у сфері будівництва залізничних та транспортних магістралей, повідомляє СЗРУ.

За інформацією СЗРУ, загальний обсяг капіталу складає приблизно 10 мільярдів доларів США.

Варто нагадати:

Раніше повідомлялося, що Росія зазнає значних труднощів у транспортуванні товарів до Китаю через свою східну залізничну інфраструктуру. Це вказує на серйозні економічні проблеми, викликані війною та санкціями, незважаючи на запевнення Кремля, що ситуація під контролем. Цього року залізничний сектор спостерігає найбільше зниження обсягів перевезень з часів фінансової кризи 2008-2009 років, і ця негативна тенденція триває.

Було зазначено, що фінансування найбільших залізничних проектів у Росії зменшиться в пʼять разів через боргові зобов'язання Російських залізниць (РЖД).

Раніше повідомлялося, що Національний банк України відповів на запит Економічної правди, зазначивши, що Російська Федерація поступово втрачає свої макроекономічні резерви, включаючи Фонд національного добробуту. Проте її здатність продовжувати фінансування агресивних дій все ще залишається.

Фінансові експерти в Росії застерігають, що економічні труднощі країни є значно глибшими, ніж це вказується в офіційних звітах, і протягом наступного року країна може зіткнутися з реальними загрозами системної банківської кризи.

Ціни на нафту зростають, але Росія не отримує очікуваного прибутку -- через зміцнення рубля доходи Кремля залишаються під тиском.

"Ростех" визнала, що Росія опинилася в надзвичайно складній ситуації внаслідок війни з Україною. Наявні фінансові ресурси вкрай обмежені, а висока вартість кредитів робить їх недоступними, що ускладнює можливість інвестування в наукові дослідження, модернізацію та виробничі процеси.

#кредит #порт #Національний банк України #Нафта #Росія #Економіка #Товари #Інвестиції #Бізнес #Китай (регіон) #Російський рубль #Прибуток (економіка) #Московський Кремль #Експорт #Інфраструктура #Будівництво #Агресивна війна #Крим #Залізниця #Анексія Криму Російською Федерацією #Служба зовнішньої розвідки України #Керч #Російські залізниці #Військово-морський флот #Озеро #Капітал (економіка) #Сергій Аксьонов #Донузлав #Китайська державна будівельна інженерія

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
Станом на сьогодні, 52% російської економіки перебуває в умовах стагнації.
Зеленський вказав на державу, здатну вплинути на Угорщину у питанні 18-го пакету санкцій проти Росії.
Інфляція в Німеччині несподівано сягнула запланованого рівня, встановленого Європейським центральним банком.
Теги