Робочі місця та економічний розвиток: американський експерт підтвердив, що підтримка України насправді є інвестицією в Сполучені Штати.

Військова підтримка України є не лише актом солідарності, але й вигідною інвестицією в американську промисловість. Це вкладення в створення нових робочих місць, яке відповідає обсягу наданої допомоги. Отже, така військова підтримка сприяє економічному зростанню Сполучених Штатів.

Бо насправді ці гроші йдуть у оборонно-промислову базу США, зауважує військовий аналітик Колбі Бадвар. За його підрахунками, з грошей, що було у США призначено на військову допомогу Україні американський ВПК отримав 51,2 мільярда доларів.

"Коли всі кошти будуть виділені, вони становитимуть понад 60 мільярдів доларів", - зазначає аналітик.

На його мапі позначено, куди саме потрапили ці гроші. Так, штат Арканзас отримав 4,25 мільярда доларів, Алабама - 3,31 мільярда, Пенсильванія - 2,83 мільярда, Арізона - 2,72 мільярда, Техас - 2,04 мільярда, Західна Вірджинія - $1,98 млрд, Каліфорнія - $1,96 млрд, Флорида - $1,59 млрд.

Це, звичайно, не всі штати Сполучених Штатів. Як зазначає Колбі Бадвар, на мапі представлені не всі контракти та інвестиції, "відображаються лише основні підрядники та певні ключові субпідрядники". Втім, весь ланцюг постачання в оборонній промисловості охоплює всі 50 штатів.

"Численні штати недостатньо представлені через специфіку систем озброєнь, які постачаються Україні. Наприклад, відсутність літаків призводить до обмеженого фінансування для Південної Кароліни та Вашингтона. Але якщо якийсь штат не отримує виділення, це не свідчить про те, що він не отримує фінансову підтримку у рамках допомоги Україні", - зазначає військовий експерт.

Нещодавно з’явилася інформація, що більше 40 лідерів держав ЄС закликали Дональда Трампа продовжувати свою підтримку України. Вони підкреслили, що у разі його перемоги на президентських виборах у США, він "повинен уникати дій, які можуть порушити міжнародний порядок".

Як інформував OBOZ.UA, 6 листопада президент України Володимир Зеленський надіслав свої вітання Дональду Трампу з нагоди його перемоги на президентських виборах у США. Він підкреслив, що під керівництвом Трампа Україна та Сполучені Штати "мають можливість для ще більш глибокої співпраці".

7 листопада, у четвер, Зеленський взяв участь у саміті Європейської політичної спільноти, що відбувається в угорській столиці Будапешті. Під час свого виступу він підкреслив, що лише сила може забезпечити тривалий мир у Європі, і що спроби порозуміння з диктатором Володимиром Путіним не призведуть до завершення війни.

#Дональд Трамп #Європейський Союз #Європа #Економіка #Україна #Володимир Зеленський #Президент України #Інвестиції #Володимир Путін #Вашингтон, округ Колумбія #Угорщина #Політика #Літак. #Сполучені Штати #Пенсильванія #Президентські вибори 2016 року в США #Будапешт #Президентські вибори в Україні 2019 #Каліфорнія #Арізона #Техас #Флорида #Алабама #Західна Вірджинія #Арканзас #Південна Кароліна

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
Росія активізує свої дії в енергетичній сфері. Який нині стан справ та які перспективи попереду?
У Сербії ще один член уряду подав у відставку після фатальної аварії на залізничній станції.
Зеленський висловив свою думку щодо можливості того, що Трамп зможе зупинити війну, а також обговорив фактори, які можуть призвести до поразки України.
Теги