Росія активізує свої дії в енергетичній сфері. Який нині стан справ та які перспективи попереду?

Україна знову зустрічає зиму, в умовах постійних атак на свою енергетичну інфраструктуру. 17 листопада країна зазнала чергового сильного обстрілу, який влучив в об'єкти генерації та системи електропередачі.

Усього за цей рік противник здійснив більше тисячі ударів за допомогою ракет і дронів. Третій рік поспіль енергетики намагаються зберегти стабільність енергосистеми під постійними атаками та невтомно відновлюють інфраструктуру після кожного зруйнування.

Російська тактика стає дедалі зрозумілішою - занурити Україну в темряву на фоні наближення холодів. Енергетика перетворилася на ще одну форму зброї в цій війні, націлену на підрив економічної стабільності та морального духу українського народу. Напад 17 листопада вдарив по електростанціях і критично важливих лініях електропередачі. У відповідь на ці дії були введені превентивні заходи щодо обмеження електропостачання для збереження цілісності енергетичної системи. Наразі в усіх постраждалих регіонах тривають роботи з відновлення, особливо в Одесі, де ситуація є найскладнішою через пошкодження основних ліній електропередач. Це ускладнює доставку електроенергії в регіон у необхідних обсягах. Навіть резервні механізми поки не можуть забезпечити повноцінне електропостачання для цієї території.

#Електрична енергія #Економіка #Україна #Українці #Енергетична галузь #Одеса #Інфраструктура #Стратегія #Ракета. #Атака #Передача електроенергії

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
Зеленський: Україна готова до "швидких і конструктивних" дій для досягнення миру, необхідний тиск з боку США на Росію.
Швидше, ніж Ryanair і Wizz Air: з'явилася інформація про дати рейсів SkyUp з України.
НБУ оцінює встановлені терміни повернення валютних надходжень як прийнятний компроміс.
Теги