Санкції, накладені на Росію, отримали оцінку 6 з 10, хоча їхня дієвість залишається на низькому рівні, - зазначив Келлог.

Цю інформацію озвучив спеціальний представник президента США Кіт Келлог, як повідомляє РБК-Україна, посилаючись на його виступ на конференції з питань безпеки в Мюнхені.

"В даний час більшість країн запровадили санкції проти Російської Федерації, але найбільше вражають її санкції, пов'язані з нафтопродуктами. Росія використовує тіньовий флот для їх продажу, переважно в Балтійському морі. Нам слід розробити конкретний план для цієї ситуації. Якщо оцінювати ефективність санкцій за шкалою від 1 до 10, то вони знаходяться на рівні 6, але їх реалізація лише на 3. Тому необхідно впроваджувати такі санкції, які справді вплинуть на економіку", - зазначив він.

Келлог підкреслив, що раніше Сполучені Штати накладали жорсткі економічні санкції на Іран.

"Ми вже переживали подібні ситуації з Іраном, коли запроваджували санкції, які суттєво підірвали стабільність цієї країни," - зазначив він.

На думку експерта, вивчаючи ситуацію з Іраном, можна зробити висновки про можливий вплив на Росію. Росія готова йти на великі втрати, навіть сотні тисяч військових, "як це було під час Сталінграда", і вже почала залучати північнокорейських військових. Це свідчить про те, що вони готові заплатити свою ціну.

"Таким чином, важливо знайти баланс між цими аспектами. Часто ми обговорюємо питання, пов'язані з літаками, військовою технікою та іншими подібними темами. Однак, необхідно мати комплексний підхід, який забезпечить постійний тиск на Росію, охоплюючи всі можливі напрямки. Це також стосується Північної Кореї, не слід про це забувати," - зазначив представник Трампа.

Нещодавно прес-секретар Єврокомісії Павла Піньо заявила, що ЄС готує нові санкції проти Росії в енергетичній сфері, попри плани та наміри Сполучених Штатів. Ці санкції, зокрема, стосуватимуться імпорту викопного палива.

У ході зустрічі міністрів закордонних справ країн G7 було досягнуто угоди про те, що нові санкційні заходи щодо Росії будуть залежати від завершення військового конфлікту в Україні. Цю інформацію озвучили після проведення Мюнхенської конференції з питань безпеки.

Згідно з інформацією, отриманою від західних медіа, Європейський Союз має намір анонсувати 16-й пакет обмежувальних заходів проти Російської Федерації на третю річницю її вторгнення в Україну. Однак, Угорщина знову ставить перешкоди для введення цих санкцій проти Москви.

Згідно з даними Politico, Будапешт на останній стадії погодився на певні компроміси, але при цьому висунув свої вимоги.

#Дональд Трамп #Нафтопродукт #Паливо #Європейський Союз #Росія #Економіка #Імпорт #РБК-Україна #Москва #Європейська комісія #Міжнародні санкції щодо Росії (2014—дотепер) #Політик #Угорщина #Північна Корея #Літак. #Іран #Міністерство закордонних справ (Україна) #Будапешт #Балтійське море #Мюнхен #Волгоград

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
США не отримуватимуть право власності на активи. Бессент поділився певними аспектами угоди з Україною.
Україна не може бути інтегрована до Європейського Союзу без згоди угорського народу, а після завершення війни вона стане своєрідною "захисною зоною" - нові коментарі Віктора Орбана | УНН
У Харкові стартувала нова система тривог з диференційованим підходом: що це включає?
Теги