Сибіга під час переговорів з міністром економіки Азербайджану обговорював питання інвестицій та енергетичних проектів.

Цю інформацію оприлюднив міністр закордонних справ України в соціальній мережі Х після завершення зустрічі в Баку, згідно з повідомленням Укрінформ.

"Азербайджанські компанії та інвестиції важливі для України, і ми докладемо всіх зусиль, щоб підтримати їх та залучити до української економіки. Я наголосив на цьому своєму колезі та попросив його донести це повідомлення до азербайджанського бізнесу", - написав Сибіга.

Він додав, що протягом останніх двох років двостороння торгівля між країнами зростає, і міністри домовились "працювати разом над відновленням довоєнного рівня торгівлі".

"Післявоєнна відбудова України буде одним з найбільших інвестиційних проєктів XXI століття, і ми з нетерпінням чекаємо на співпрацю з Азербайджаном у цьому відношенні", - наголосив очільник МЗС.

За інформацією Укрінформу, міністр закордонних справ України Андрій Сибіга зустрівся з президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим у столиці країни, Баку.

#Азербайджан #Укрінформ #Економіка #Інвестиції #Дипломатія #Міністр закордонних справ (Україна) #Ільхам Алієв

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
"Ця проблема може виявитися у вашій країні." Саме тому Естонія закликає Європейський Союз обмежити в'їзд для осіб, залучених до конфлікту проти України.
Непомітна спадщина: як зберегти справжню цінність бізнесу під час його передачі -- Delo.ua
У Офісі Президента прокоментували висловлювання щодо "втоми" Європейського Союзу від санкцій. Наразі на цьому тижні планується впровадження 21-го пакету, а також триває підготовка до 22-го.
Теги