
Цю інформацію підтвердили в університеті, повідомляє Укрінформ.
Відзначено, що ВІКНУ, який функціонує як міжвідомчий багатопрофільний військовий навчальний підрозділ при КНУ ім. Тараса Шевченка, займається підготовкою фахівців з вищою освітою для Збройних сил України та інших силових структур у сфері безпеки та оборони. Навчання охоплює різноманітні освітні програми, серед яких: військовий переклад, військова політологія, військова психологія, військова журналістика, фінанси та економіка в військовій сфері, правоохоронна діяльність у ЗСУ, цивільно-військове співробітництво, геоінформаційні системи і технології, соціальна робота в армії, міжнародні відносини в контексті оборони, а також міжнародна співпраця у військовій сфері. Також програма включає організацію, підготовку, ведення та підтримку дій осередків руху опору, а також зв'язки з громадськістю у Збройних силах України.
Відеоматеріал підготовлений пресцентром Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
У виші також нагадали, що вступ до Військового інституту відбувається на конкурсній основі. Для цього вступнику потрібно мати повну загальну середню освіту. Прийом на перший курс денної форми навчання здійснюється на підставі результатів національного мультипредметного тесту. Крім того, абітурієнти мають пройти ряд вступних іспитів, включаючи психологічне обстеження, перевірку рівня фізичної підготовленості та медичний огляд. Для окремих спеціальностей додатково потрібно скласти вступне випробування з англійської мови.
Абітурієнти можуть ознайомитися з інформацією на веб-сайті ВІКНУ.
Як повідомляло агентство Укрінформ, начальник Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, полковник Олексій Сіроштан, зазначив, що в даний час найбільша потреба у навчальному закладі спостерігається у підготовці військових психологів та фінансистів. Крім того, існує інтерес до спеціальностей військових журналістів, соціологів та перекладачів.
Історія Військового інституту при Київському національному університеті імені Тараса Шевченка розпочинає свій шлях у 1933 році, коли була створена військова кафедра цього навчального закладу. У січні 1998 року кафедра пройшла процес реорганізації і перетворилася на Військовий інститут КНУ ім. Шевченка.
#Укрінформ #Економіка #Соціологія #Збройні сили України #Журналіст #Вища освіта #Англійська мова #Міжнародні відносини #Психологія #Політологія #Київський національний університет імені Тараса Шевченка #Психолог. #Перекладач #Полковнику. #Вищий навчальний заклад #Журналістика #Зв'язки з громадськістю