Індія висунула Сполученим Штатам Америки пропозицію щодо нульових мит на сталь, автомобільні компоненти та фармацевтичну продукцію на умовах взаємності, але у межах певного обсягу імпорту. Ця ініціатива була представлена під час торговельних переговорів з Вашингтоном.
Про це повідомляє Bloomberg, посилаючись на поінформовані джерела. Після досягнення цього порогу імпортовані промислові товари будуть обкладатися звичайними митами.
За словами співрозмовників видання, пропозиція була зроблена індійськими чиновниками, які відвідали Вашингтон наприкінці минулого місяця. Вони приїхали до Штатів із метою прискорення переговорів щодо двосторонньої торговельної угоди, яка має бути укладена восени цього року.
Обидві країни визначають пріоритетність певних секторів для якнайшвидшого укладення торговельної угоди до закінчення 90-денної перерви, оголошеної президентом США Дональдом Трампом щодо взаємних мит.
У неділю Трамп висловив припущення, що деякі торгові угоди можуть бути досягнуті вже цього тижня, що створює надію на полегшення для торгових партнерів, які намагаються уникнути підвищених імпортних мит з боку США. Азійські країни, такі як Південна Корея, Японія та Індія, активно прагнуть укласти проміжні угоди з його адміністрацією.
Вашингтон також надіслав запит до Індії з проханням вирішити питання, пов'язані з умовами контролю якості, які він вважає перешкодою для свого експорту. Обов'язкові стандарти якості, що визначають вимоги для місцевих та іноземних виробників перед продажем товарів в Індії, були піддані критиці за їхню непрозорість та несправедливість, зазначається в статті.
Згідно з інформацією, Індія має намір переглянути свої поточні стандарти якості в таких галузях, як медичне обладнання та хімічна промисловість. Крім того, країна висловила бажання підписати угоду про взаємне визнання з США, що передбачає визнання регуляторних норм і практик обома сторонами. Проте наразі неясно, чи ці ініціативи увійдуть до фінальної угоди.
Як повідомляв OBOZ.UA, американський президент Трамп припустив, що запроваджені мита США можуть залишитися на постійній основі, оскільки їхня наявність стимулює бізнес відкривати виробництво саме в Америці, а не за кордоном. Якщо компанії знатимуть, що тарифи скасують, вони не матимуть мотивації переносити свої потужності до Сполучених Штатів.
#Дональд Трамп #сталь #Економіка #Імпорт #Президент (державна посада) #Товари #Бізнес #Північна та Південна Америка #Експорт #Вашингтон, округ Колумбія #Японія #Індія #Південна Корея #Сполучені Штати #Торгівля #Хімічна промисловість #Мито (податок)