Шмигаль зустрівся з представниками Парламентської асамблеї ОБСЄ для обговорення загроз, що виникають у зв'язку з Росією.

Про це глава уряду повідомив в Телеграмі, передає Укрінформ.

"Важлива зустріч з делегацією Парламентської Асамблеї ОБСЄ під керівництвом президентки Пії Кауми. У ході бесіди були розглянуті ризики та загрози, які Росія несе для безпеки європейських країн. Було підкреслено необхідність посилення санкцій для ослаблення агресора. Також висловлено заклик до активізації зусиль у боротьбі з російським "тіньовим флотом". Європейські держави усвідомлюють ту небезпеку, яку він представляє для регіону," – зазначив він.

Шмигаль уточнив, що під час зустрічі також порушили тему інтеграції України в ЄС та співробітництва у сфері безпеки та оборони. Це, за його словами, значно посилить Європу та принесе користь усім союзникам.

"Він висловив вдячність Парламентській асамблеї ОБСЄ за їхню незмінну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України", - зазначив він.

Як повідомляв Укрінформ, російський тіньовий флот, чисельність якого Київською школою економіки оцінюється у більш ніж 650 суден, опинився в центрі уваги у 2024 році, не лише через нелегальне транспортування російської нафти, а й на тлі кількох інцидентів із пошкодженням підводної інфраструктури у Балтійському морі.

#Нафта #Європейський Союз #Європа #Росія #Укрінформ #Економіка #Інфраструктура #Суверенітет #Балтійське море #Корабель #Організація з безпеки і співробітництва в Європі

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
США не отримуватимуть право власності на активи. Бессент поділився певними аспектами угоди з Україною.
Україна не може бути інтегрована до Європейського Союзу без згоди угорського народу, а після завершення війни вона стане своєрідною "захисною зоною" - нові коментарі Віктора Орбана | УНН
У Харкові стартувала нова система тривог з диференційованим підходом: що це включає?
Теги