Світло з'явиться швидше: Уряд надав енергетикам можливість використовувати доступне обладнання без проведення тендерів -- Delo.ua

Нові норми стосуються устаткування державних підприємств і господарських товариств, в яких державна частка перевищує 50%, яке не використовується.

Його планують використовувати для термінових відновлювальних робіт та стабілізації енергетичної системи в найкритичніших районах.

"Через систематичні обстріли енергетичної інфраструктури в окремих регіонах порушено стабільне постачання електроенергії. Водночас частина підприємств державного сектору перемістила потужності та не використовує окремі об'єкти енергетичної інфраструктури", - зазначив міністр економіки, довкілля та сільського господарства України Олексій Соболев.

Він зазначив, що внесені зміни дозволять оперативніше передавати це обладнання операторам систем розподілу, що сприятиме відновленню та підтримці подальшого енергозабезпечення споживачів.

Згідно з новими правилами, умови оренди стають символічними:

Нагадаємо, під час масованого удару 23 грудня армія Росії застосувала понад 600 дронів і десятки ракет. Внаслідок атаки найбільше постраждали енергетичні об'єкти у західних областях України.

Внаслідок масованої атаки з використанням ракет і дронів на енергетичну інфраструктуру України, по всій країні введені графіки аварійних відключень. Раніше оприлюднені обленерго графіки погодинних вимкнень більше не актуальні.

#Електрична енергія #Росія #Економіка #Графіка #Інфраструктура #Споживач #Сільське господарство #Природне середовище #Державне підприємство #Ремонт #Символ

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
Посилення путінського режиму влітку 2026 року: інтереси еліт і простого народу Росії починають розділятися.
Угорщина планує переглянути проект розширення атомної електростанції "Пакш", який був переданий в руки російських фахівців.
Члени Комітету монетарної політики очікують, що облікова ставка залишиться на позначці 15% на тривалий період.
Теги