
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на The New York Times.
На минулому тижні прокурори з Орегону, Нью-Йорка та Колорадо звернулися до судів з проханням заблокувати мита, які були введені адміністрацією Трампа. Вони заявляють, що ці тарифи "порушили конституційний лад і створили безлад в економіці США".
У квітні штат Каліфорнія ініціював судовий процес, аргументуючи, що політика президента Трампа негативно вплинула на економічну ситуацію та бюджет регіону. Влада Каліфорнії вважає, що президент перевищив свої повноваження, ввівши мита без попередньої згоди Конгресу.
Також 24 квітня до суду на Трампа подала Тихоокеанська правова фундація, яку пов'язують з американським бізнесменом та донором консервативних політиків Чарльзом Кохом. Від імені компанії з виробництва одягу, дизайнера настільних ігор та інших малих підприємств фундація звинуватила Трампа у введенні "незаконного та неконституційного" мита у розмірі 145% на китайські товари. Мита призвели до підвищення цін для американських компаній.
Також до суду від імені малих компанія подала некомерційна організація Liberty Justice Center. Її пов'язують з бізнесменом Річардом Уілейном - донором Республіканської партії.
Американські компанії, що ініціювали судовий процес, закликають інші підприємства стати частиною "боротьби".
#бюджет #Дональд Трамп #Економіка #Президент (державна посада) #РБК-Україна #Китай (регіон) #Республіканська партія (США) #Політика #The New York Times #Сполучені Штати #Нью-Йорк #Тихий океан #Консерватизм #Підприємництво #Прокурор. #Одяг #Каліфорнія #Орегон #Колорадо #Університет Ліберті #Мито (податок) #Неприбуткова організація #Конгрес Сполучених Штатів Америки