У Сполучених Штатах визначили основний механізм впливу на Путіна.

Американський сенатор від Республіканців Ліндсі Грем назвав те, що може змусити диктатора-президента РФ Володимира Путіна сісти на стіл переговорів.

Цю інформацію він оприлюднив у мережі Х.

"Я дуже радий бачити, що наші європейські союзники ухвалили ще один пакет санкцій проти Путіна та його воєнної машини", - прокоментував американський політик запровадження 18-го пакету антиросійських санкцій.

Грем особливо підкреслив пункт, що знижує цінову межу для закупівлі російської нафти з $60 до $47,60 за барель.

"Це важливий крок у правильному напрямку, проте справжня мета полягає в повному припиненні імпорту нафти та газу з Росії, поки Путін не погодиться на переговори," - підкреслив сенатор.

Також Грем заявив, що "час спливає", адже президент Дональд Трамп висловився про "готовність запровадити до 100% тарифів щодо країн, які купують дешеву російську нафту". Головні порушники, каже Грем, Китай, Індія та Бразилія.

Нагадаємо, що 18 липня було офіційно ухвалено 18-й пакет санкцій Європейського Союзу щодо Росії, після того як Словаччина скасувала своє вето. Висока представниця ЄС у справах зовнішньої політики та безпеки Кая Каллас назвала цей пакет "одним з найсуворіших" на сьогоднішній день.

Тим часом в РФ продовжують хибно стверджувати, що нібито санкції не впливають на російську економіку. Зокрема, заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв заявив, що цей пакет не змінить позиції Москви, що її економіка виживе, а Кремль даоі продовжуватиме боротьбу з українськими силами.

#Дональд Трамп #Природний газ #Нафта #Європейський Союз #Росія #Економіка #Президент (державна посада) #Москва #Китай (регіон) #Міжнародні санкції щодо Росії (2014—дотепер) #Кремль (фортифікаційна споруда) #Політик #Володимир Путін #Російська мова #Індія #Словаччина #Бразилія #Дмитро Медведєв #Рада Безпеки Організації Об'єднаних Націй #Вето #Сенат Сполучених Штатів Америки

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
Експертизи у сфері економічних злочинів можуть завдати більше шкоди, ніж безпосереднє управління з боку керівника БЕБ.
Росія має намір інвестувати більше 1 трлн доларів у модернізацію своїх збройних сил до 2036 року.
Росія готує найбільшу програму переозброєння з моменту розпаду Радянського Союзу: Буданов поділився деталями.
Теги