Українські валютні обмінники змінили курс: яка нині ціна долара?

В українських обмінниках курс долара помітно знизився. Станом на обід 3 грудня, його середня вартість становить 41,46 грн за купівлю та 41,86 грн за продаж. Це означає, що долар подешевшав на 14 копійок при купівлі та на 19 копійок при продажу в порівнянні з попереднім днем.

В українських банках курс долара підвищився. Наразі його вартість становить приблизно 41,45 грн при купівлі та 41,95 грн при продажу. Це на 5 копійок більше як для покупки, так і для продажу.

В цілому, великі фінансові установи пропонують курс валют у межах 41,88-42 грн. Ось так:

Її купують за ціною від 41,3 до 41,55 грн. Зокрема:

Важливо усвідомлювати, що ці показники можуть не збігатися з реальними курсами, які пропонують банки. Це пов'язано з можливими додатковими комісіями, які вони можуть стягувати.

Які тенденції чекають на валютний курс в найближчі дні?

Одночасно, згідно з прогнозами банківської галузі, протягом цього тижня (який завершується 8 грудня) курс американського долара в банках очікується на рівні 41,5-42 гривні. Отже, можливе підвищення курсу як при купівлі, так і при продажу.

В обмінниках курс перебуватиме у тих же межах - 41,5-42 грн. Відповідно, у них прогнозується зниження курсу в купівлі та зростання у продажу.

Незважаючи на активність, що спостерігається на валютному ринку, коливання курсів залишаться в межах незначних змін. Ми вважаємо, що можливі невеликі коливання у напрямку 42 гривень за долар. Проте ці зміни не матимуть суттєвого, різкого або провокаційного впливу на попит, - зазначив Тарас Лєсовий, керівник департаменту казначейства Глобус Банку.

Як повідомляв OBOZ.UA, старший економіст Центру економічної стратегії Юрій Гайдай зазначив, що Національний банк прагне зберегти привабливість гривневих депозитів та облігацій для населення. Це означає, що їхня прибутковість повинна перевищувати річний рівень девальвації гривні. Таким чином, українці, які обирають купівлю іноземної валюти, зокрема доларів, і зберігають її вдома, замість інвестування в облігації внутрішніх державних позик (ОВДП) або відкриття депозитів, ризикують зменшити реальну вартість своїх заощаджень.

#Економіст #Національний банк України #Українська гривня #Північна та Південна Америка #Облігація (фінанси) #Позика. #Прибуток (економіка) #Банк #Попит #Стратегія #Девальвація #Валютний ринок #Валюта #Депозитний рахунок

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
За інформацією Bloomberg, доходи Росії від експорту нафти знижуються вже другий місяць підряд.
Естетичні цінності та внутрішня стійкість: яким чином пластичний хірург сприяє військовим у відновленні після травм.
Стародавні воїни, можливо, вдавалися до вживання наркотичних речовин під час боїв проти Риму.
Теги