У Європейському Союзі затвердили "митні заходи" у відповідь на дії США.

Держави-члени Європейського Союзу підтримали ініціативу Єврокомісії щодо впровадження торговельних санкцій проти Сполучених Штатів у відповідь на введення мит з боку Вашингтона.

Цю інформацію повідомляє прес-служба Європейської комісії (ЄК), передає агентство Укрінформ.

"Сьогодні держави-члени Європейського Союзу підтримали ініціативу Єврокомісії щодо введення торговельних заходів у відповідь на дії Сполучених Штатів. Ця ініціатива виникла внаслідок березневого рішення США про запровадження мит на імпорт сталі та алюмінію з країн ЄС", - повідомили в Єврокомісії.

Європейський Союз вважає, що американські мита є несправедливими та згубними, завдаючи економічних втрат як для себе, так і для США, а також негативно впливаючи на глобальну економіку.

"ЄС заявив про свою чітку перевагу в пошуку результатів у переговорах із США, які були б збалансованими та взаємовигідними", - додали в ЄК.

Зазначається, що сьогоднішнє схвалення означає, що після завершення внутрішніх процедур Єврокомісії та публікації імплементаційного акта контрзаходи набудуть чинності.

Мита почнуть стягувати з 15 квітня.

"Єврокомісія зазначила, що ці контрзаходи можуть бути скасовані в будь-який момент, якщо Сполучені Штати приймуть справедливий і збалансований результат переговорів."

Раніше інформаційне агентство Reuters інформувало, що Європейський Союз прагне виступити єдиним голосом у відповідь на митні тарифи, введені президентом США Дональдом Трампом, і, ймовірно, ухвалить перший пакет контрзаходів щодо імпорту американських товарів на загальну суму до 28 мільярдів доларів.

Згідно з інформацією від Укрінформ, Дональд Трамп офіційно анонсував введення значних митних тарифів для торгових партнерів Сполучених Штатів. У зв'язку з цим, нинішній уряд США встановлює базовий митний тариф у розмірі 10% на всі товари, що імпортуються з майже всіх країн. Додатково застосовуються специфічні мита для окремих держав. Наприклад, для Китаю тариф становитиме 34%, для країн Європейського Союзу – 20%, для Японії – 24%, для Індії – 26%, для Південної Кореї – 25%, для Великої Британії – 10%, а для Ізраїлю – 17%.

#Дональд Трамп #сталь #Reuters #Європейський Союз #Укрінформ #Економіка #Імпорт #Китай (регіон) #Північна та Південна Америка #Європейська комісія #Сполучене Королівство #Долар #Вашингтон, округ Колумбія #Японія #Індія #Південна Корея #Ізраїль #Кабінет міністрів США #Мито (економіка) #Алюміній

Читайте також

Найпопулярніше
Замкнена вертикаль. Що таке Вищий антикорупційний суд і чому його створення бояться політики?
Запит на справедливість або популізм?
Субсидія за новими тарифами: чи вистачить в бюджеті грошей
Актуальне
Вікно можливостей: як відновити довіру між аграрним сектором України та Польщі за допомогою сучасних технологій управління вантажопотоками.
Україна просувається до європейських стандартів захисту депозитів, встановлюючи їх на рівні €100 тисяч.
"Це не остаточний етап": Стефанішина про дискусії зі США щодо корисних ресурсів.
Теги