
Наступний обмін розвідувальною інформацією має критичне значення для охорони повітряного простору України, і Сполучені Штати це усвідомлюють.
Одним з питань до президента України Володимира Зеленського на спільній пресконференції з лідерами Франції, Німеччини, Великої Британії та Польщі після саміту "Коаліції охочих", який відбувся у Києві, було питання подальшої співпраці з США, на що український лідер відповів:
"Ми уклали вигідну угоду зі Сполученими Штатами Америки. Сподіваємося, що американські компанії інвестують в Україну, що позитивно вплине на нашу економіку. Це буде взаємокорисна співпраця, яка принесе результати", - підкреслив Зеленський під час пресконференції.
Президент України Володимир Зеленський висловив сподівання, що підписання Угоди про співпрацю у сфері надр із США сприятиме приходу американських інвесторів до України.
Президент України також зазначив, що висловлює свою вдячність президенту США Дональду Трампу за підтримку та продовження спільної роботи у сфері обміну розвідувальною інформацією, що має велике значення для забезпечення безпеки повітряного простору України.
"Це для нас важливо під час роботи із захисту неба. І те, що він не зупинив діючі на сьогодні санкції. Я дуже розраховую на їх посилення", - зазначив президент.
Нагадаємо, що міністр оборони Великої Британії Джон Хілі під час відкриття зустрічі "Коаліції охочих" у Лондоні оголосив про узгоджену країнами-учасницями чотириступеневу стратегію підтримки України. Цей план має на меті посилення оборонних можливостей України на суші, на морських просторах та у повітряному просторі.
У своєму виступі Хілі висловив вдячність більш ніж 200 військовим аналітикам з 30 країн, які спільно працюють над створенням умов, що забезпечать Києву можливість ефективно захищати свій суверенітет та протидіяти подальшим загрозам з боку Росії.
#Дональд Трамп #Лондон #Росія #Економіка #Україна #Президент (державна посада) #Київ #Володимир Зеленський #Президент України #Бізнес #Сполучене Королівство #Міжнародні санкції щодо Росії (2014—дотепер) #Німеччина #Друга Польська Республіка #Міністр оборони #Сполучені Штати #Франція #Суверенітет