
Пріоритет - людський капітал: 15 липня 2025 року ПрАТ "Київський картонно-паперовий комбінат" підписав черговий договір про співпрацю - цього разу з Луцьким національним технічним університетом. Цей крок є частиною масштабної стратегії підприємства з формування кадрового резерву та залучення молоді до роботи на виробництві.
Київський картонно-паперовий комбінат - це українське підприємство, яке має повний виробничий цикл і понад 40 років досвіду. З 2001 року воно є частиною австрійського холдингу Pulp Mill Holding. Очолюване д-ром Хайнцом Ціннером, керівництво холдингу вважає соціальну відповідальність ключовим аспектом своєї бізнес-стратегії.
На сьогоднішній день у Київському КПК налічується понад 2,5 тисячі працівників, серед яких лише 63 особи молодші 25 років. Таким чином, проблема омолодження кадрового складу стала актуальною, і керівництво компанії вирішило підійти до її розв'язання комплексно.
З початку року Київський КПК значно наростив співпрацю з навчальними закладами. Комбінат організував вісім виїзних презентацій, три ярмарки вакансій та два ознайомчі візити для студентів-випускників.
Вже підписано меморандуми про співпрацю з Державним торговельно-економічним університетом, Черкаським державним технологічним університетом, Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана, Київським національним університетом будівництва і архітектури, Луцьким національним технічним університетом.
На стадії узгодження - проєкти угод ККПК із Національним технічним університетом України "КПІ імені Ігоря Сікорського", Білоцерківським національним аграрним університетом.
Крім того, Київський картонно-паперовий комбінат розвиває партнерство з професійними ліцеями, залучаючи учнів для проходження практики за робітничими професіями на виробництві з подальшим працевлаштуванням. Підприємство також активно працює з випускниками шкіл Обухова через проєкти екологічної просвіти, завдяки яким молодь в ігровій формі опановує навички ресурсозбереження.
Як зазначають на комбінаті, найбільшу значущість для підприємства мають:
* фахівці в галузі інженерії та технологій;
* економічні та адміністративні напрями;
* ІТ-фахівці;
* професії робітничого характеру та інші.
"Найкращим випускникам забезпечується можливість працевлаштування в ККПК, а також пропонуються персоналізовані кар'єрні шляхи. Це дозволяє компанії самостійно виховувати фахівців з необхідними навичками, зменшуючи витрати на адаптацію нових працівників та формуючи потужний кадровий резерв", - зазначає директорка з адміністративних і правових питань та управління персоналом ПрАТ "Київський КПК", членкиня правління Ольга Комар.
Щороку приблизно 40 студентів проходять практику на комбінаті двічі на рік. На сьогоднішній день близько 60 учнів професійно-технічного ліцею міста Українка вже ознайомилися із діяльністю комбінату, і семеро з них у червні отримали направлення на медичний огляд для подальшого працевлаштування.
Цього року Київський КПК взяв на стажування шістьох студентів Національного технічного університету України «КПІ» на посади інженерів-технологів та лаборантів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Технічний фактчекінг від Київського КПК: як візуально відрізнити справжній тришаровий папір від маркетингової імітації
Такі додаткові бонуси особливо важливі для забезпечення стабільної, комфортної роботи колективу в реаліях воєнного часу. Крім іншого, ПрАТ "Київський картонно-паперовий комбінат" надає молодим спеціалістам:
* офіційне працевлаштування з можливістю поєднувати роботу з навчанням;
* кваліфіковане наставництво на робочому місці;
* стабільну та конкурентну заробітну плату;
* одноразова фінансова винагорода для співробітників віком до 25 років;
* фінансова підтримка у вигляді стипендій та грантів від компанії для навчання в магістратурі;
* фінансування додаткових навчальних програм і сертифікатів;
* медичне страхування, профілактичні огляди за рахунок компанії та безкоштовне обслуговування у власній клініці;
* відшкодування витрат на оренду житла;
* їдальня з прийнятними цінами на їжу;
* комфортні робочі зони
* безкоштовні чай, кава, мінеральна вода та робочий одяг;
* організований трансфер до робочого місця і назад.
На сьогоднішній день ККПК має намір розпочати партнерство з навчальними закладами для впровадження дуальної форми навчання. Цей інноваційний метод підготовки спеціалістів дозволяє інтегрувати теоретичне навчання в навчальному закладі з практичною роботою у відповідній сфері.
Крім того, в найближчих планах компанії - залучення до співпраці психолога, який допоможе працівникам "нової хвилі" адаптуватися на виробництві та у комбінатівському ком'юніті.
Київський КПК об'єднує навколо себе людей, які в повсякденній діяльності спираються на європейські принципи партнерства, прозорості, інновацій та розвитку. Підписання угоди з Луцьким університетом 15 липня стало важливим етапом у реалізації стратегії формування кадрового потенціалу, що сприятиме забезпеченню стабільного майбутнього для підприємства, Обухівської громади та національної економіки.
#Київ #Бізнес #Стратегія #Луцьк #Студент #Стипендія #Менеджмент #Мінеральна вода #Австрія #Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського #Підприємницька діяльність #Справедливо #Психолог. #Архітектура #Вадим Гетьман #Кар'єр #Приватне акціонерне товариство #Ігор Сікорський #Медичне страхування #Чай #Кафетерій #Обухів #Київський картонно-паперовий комбінат #Капітал (економіка) #Робоче місце #Персональний цифровий асистент #Білоцерківський район #Громадський центр здоров'я