Уряд виділив 70 млн грн з резервного фонду державного бюджету для облаштування антидронових захисних конструкцій на логістичних шляхах Сумської області.
Згідно з інформацією, наданою пресслужбою Міністерства економіки та екології, це зазначає Delo.ua.
"Виділені 70 мільйонів гривень дозволять зміцнити захист ще 37 кілометрів шляхів на Сумщині, які використовують Сили оборони, служби екстреної допомоги та рятувальні команди, а також цивільний транспорт," - підкреслив заступник міністра Віталій Кіндратів.
За його словами, у ситуації постійних атак FPV-дронів захист логістичних шляхів у прифронтових зонах стає важливим питанням як безпеки населення, так і стабільності функціонування критично важливої логістики.
Причини та локації для впровадження систем захисту.
Сумська область щоденно піддається ударам безпілотних літальних апаратів. Це істотно ускладнює процес евакуації жителів, рух екстрених служб і рятувальників, а також функціонування цивільного транспорту.
Місця зведення захисних конструкцій визначатимуть оперативно, з урахуванням безпекової ситуації. Міністерство оборони підтримало виділення коштів за умови погодження ділянок із військовими підрозділами та включення їх до планів командування.
Загальний обсяг фінансування
Згідно з інформацією Міністерства економіки, у цьому році на розвиток антидронового захисту в області було виділено 60 млн грн з обласного бюджету та 24 млн грн з міського бюджету Сум.
Розпорядником чергової суми в розмірі 70 млн грн призначено Сумську обласну військову адміністрацію. Це нове державне фінансування відкриває можливості для продовження будівництва оборонних споруд на важливих автомобільних маршрутах регіону.
Зокрема, уряд України виділив 96 мільйонів гривень для створення сіткових коридорів на ключових автомобільних маршрутах Херсонщини.
#бюджет #Економіка #Міністерство оборони (Україна) #Уряд України #Логістика #Безпілотний літальний апарат #Державний бюджет #Суми #Херсонська область #Природне середовище #Сумська область #Нове (смт)